02.11.2022

Қайырымдылық жәрмеңкесі – қолдауға мұқтаж жандарға көмек көрсетудің тамаша тәсілі ғана емес, адамдарды жанашырлық пен жауапкершілік сезіміне тәрбиелейді.Студенттердің қайырымдылық іс-шараларға,волонтерлікке қатысу арқылы әлеуметтік түсінікті дамыту мақсатында колледждің еріктілері 2022 жылдың 4 қарашасында сағат 10:30-де қайырымдылық жәрмеңкесін ұйымдастырады.Барлықтарыңыздыбелсене атсалысуға шақырамыз!

Благотворительная ярмарка – это не только отличный способ помочь тем, кто нуждается в поддержке, но и воспитание у людей чувства сострадания и ответственности. В целях развития социальных компетенций учащихся через их волонтерское участие в благотворительных мероприятиях волонтеры колледжа,4 ноября 2022 года в 10:30 организовывает благотворительную ярмарку. Всехприглашаем к активному участию!