23.12.2022

Жастарымыздың бойына отаншылдық, рухани сабақтастықты дәріптеу мақсатында жастарды отансүйгіштікке тәрбиелеу, әскери қызметтің беделін арттыру бағытында колледждімізде «Айбынды жастар — жаңа Қазақстанның тірегі» атты ерлік сабағы өткізілді.Шараға қатысқанТ.Ж.Бигелдинов атындағы Әуе қорғанысы күштері Әскери институтының идеологиялық және әскери-патриоттық жұмыс кафедрасының меңгерушісі Козбагаров.А.К және курсант Орынбаев.А.Б пен Куан.А.Б мырзаларға алғысымызды білдіреміз!В целях прославления патриотизма и духовной преемственности в нашей молодежи, в целях воспитания молодежи к патриотизму, повышения престижа воинской службы в нашем колледже было проведено занятие под названием «Совершенствовать молодежь – опора нового Казахстана».Выражаем благодарность начальнику отдела идеологической и военно-патриотической работы Военного института Войск СВО имени Т.Ж.Бигельдинова Козбагарову А.К. и курсантам !